Astrologické poradenství

Astrologická Laboratoř AstroLab:

Atˇ již budeme zpracovávat jakýkoliv typ horoskopu, dávám přednost vždy osobní konzultaci, která probýhá na adrese uvedené v kontaktech, v Praze Dejvicích. Avšak chápu, že čím větší vzdálenost od tohoto místa, tím složitější může být toto uskutečnit, a upřímně řečeno, třeba ze Zlína bych asi cestu také zvažoval.Nicméně je pravdou, že při osobní konzultaci dochází k napojení klienta a astrologa, kdy i zevnějšek a gesta mnoho napoví, a kdy ihned se může řešit zpětná vazba - a tudíž dále zpřesňovat a konkretizovat věci, s kterými chce klient pomoci. 

1) Každopádně vždy je prvním krokem telefonát či mail, kde je třeba udat přesné datum, místo a hodinu-minutu narození. Dále pak záležitosti, o které Vám jde přednostně (např. vztah, děti, peníze, práce, událost atd.), a případně tedy i data dalších posuzovaných či porovnávaných osob či dějů. Toto můžeme považovat za objednávku.

2) Domluvíme si termín schůzky, kde již budete mít horoskop připravený a bude podán jeho výklad osobně,

nebo

mi zadáte emailovou adresu, na kterou Vám zašlu graficky znázorněný horoskop a soubor mp3 s jeho komentářem.  

3) Cena bude domluvena předem, a na základě objednávky Vám bude zaslána faktura se splatností předem na účet 2700446379 / 2010. 

 

Chci více informací